ROMANTIKAPAKETT

Romantikapakett sisaldab ööbimist kahele klaasmajas, koos sauna ja kümblustünniga.
Saabumine on alates kell 18:00 ja lahkumine on järgmisel päeval hiljemalt kell 15:00.

ÖÖBIMINE
Romantikapaketi ööbimine on klaasist energiapüramiidis, kus on hubane valgustus, rohkelt detaile ja mõnusalt romantiline õhkkond. Energiapüramiidi aitab talvel soojana hoida ja suvel jahutada õhksoojuspump. Õhksoojuspumba kraade saab lihtsasti reguleerida puldi abil. Lisaks aitab Romantikapaketi energiapüramiidil sooja hoida ja hubasust tekitada elektrikamin.

KÜMBLUSTÜNN
Romantikapaketi kümblustünni teeb eriliseks tema suurus, see mahutab korraga mõnulema kuni 15 inimest, kuid siin Mäe-Kolga talus on see mõeldud privaatselt kasutamiseks ainult kahele. Küttelahenduseks on klassikaline puuküte. Külastajate saabumiseks kütame selle 37-38 kraadini ning edasi tuleb selle eest igal külastajal ise hoolt kanda, visates katlasse aega-ajalt mõne puuhalu juurde. Lisaks on ühe nupuvajutuse kaugusel valgustus ja mullid.

SAUNAMAJA
Romantikapaketi saun on pisike aga hubane ja soe. Saunamaja koosneb eesruumist, riietusruumist, pesemisruumist ja leiliruumist. Pesemine on kauss-ämber süsteemil ning saun on klassikaline puuküttega.
Saunamajas on kaks diivanit, pleedid, rätikud, pisike külmik, veekeedukann, presskann, taldrikud, kausid, kahvlid-noad-lusikad, lõikelaud, kohv, suhkur ja tee.

MUU
Saunamaja kõrval asub grillnurk, kus on olemas toolid, laud, grillrest ja vardad. Mõne sammu kaugusel on välikäimla, mis on samuti romantiliste detailidega kaunistatud.

LISAINFO
Pakume võimalust tasuda pakettide eest kuni kolmes osamakses, ühtegi lisatasu sellele ei kaasne. Samuti on võimalus ajastada tasumist endale sobivamale kuupäevale.
Enne broneerimist soovitame üle vaadata korduma kippuvad küsimused ning kodukord, et vältida võimalikke ebameeldivusi või pahameelt.

Oleme koostanud listi paikadest ja kohtadest, mida Võrumaal veel pakkuda on. Samuti oleme koostanud nimekirja asjades, mis kohapeal olemas on või mida soovitame endal kaasa võtta. Listidega saad tutvust teha SIIN

Detailid

Maksumus: 165 öö

Saadavus

Kontrolli saadavust

Nõutud väljad on märgistatud *.Reserve of 1 available accommodations.

ROMANTIKAPAKETT on saadaval valitud päevadel.

Maksumus: