Korduma kippuvad küsimused​

Kõik kolm paketti sisaldavad ööbimist püramiidis, kümblustünni ja sauna.
Lisaks on kohapeal olemas kõik vajalik üheks mõnusaks minipuhkuseks: toidunõud, külmik, küünlad, pleedid. Kogu nimekirjaga saad tutvuda SIIN

Püramiidi külastamine lemmikloomadega ei ole allergikute tõttu lubatud. Inimestel on väga tugevaid allergiaid ning Mäe-Kolga talu pere ei soovi seda riski endale võtta.

Toitlustust me kohapeal ei paku, kuid lähim kohvik asub Varstus – kohvik nimega Daisy Juures. Talus on kohapeal olemas (iga püramiidi juures eraldi) grillnurgad. Olemas on grill, vardad ja rest. NB! Grillimiseks tuleb igal külastajal grillsöed endal kaasa võtta.

  • Kuni 30 päeva etteteatades maksame 100% rahast tagasi
  • Vähem kui 14 päeva etteteatades maksame 50% rahast tagasi
  • Vähem kui 24 tundi ette teatades ei maksta raha tagasi

Püramiidi on paigaldatud õhksoojuspump, mis suvel jahutab ja talvel hoiab ruumi mõnusalt soojana. Temperatuur on lihtsasti reguleeritav puldi abil.

Jah, Mäe-Kolga talu on riigipühadel avatud ja võtame külastajad rõõmuga vastu, kuid arvestada tuleks sellega, et paketid on siis topelt hinnaga.

Meie poolsed soovitused ja meelespead on:

  • Suvel sääskede ja parmude vastu midagi, neid siin ümbruses jagub.
  • Sügisel ja kevadel kindlasti kummikud, sest siis on siin maapind porine ja vesine.
  • Plätud ja hommikumantel, et oleks mugavam püramiidi, sauna ja kümblustünni vahel käia või hommikul kohvitassi kõrval terrassil vaadet nautida.
  • Hambahari ja hambapasta, soovikorral spaa protsetuurideks asju näiteks kehakoorija, mõni juuksemask või kehakreem.
  • Külmakartlikel inimestel soovitame igaks juhuks ööriided kaasa võtta.

Voodipesu ei pea kodust kaasa võtma. Püramiidi on valitud parima kvaliteediga voodipesud, mis on heast ja nahasõbralikust materjalist valmistatud. 
Lisaks on olemas ka mõnusalt soojad ja pehmed pleedid.

Külastajate saabumise ajaks on kümblustünn ja saun juba soojad, kuid edasi tuleb igal külastajal sauna ja kümblustünni soojas hoidmise eest ise hoolt kanda. Selleks anname vastavad juhised kohapeal.

Oleme kokku pannud päris pika listi kohtadest, kuhu Võrumaal minna. Nimekirjast leiab muuseume, matkaradu, vaatetorne, vaatamisväärsusi ja teis põnevaid kohti. Listiga saad lähmemalt tutvuda SIIN