Korduma kippuvad küsimused​

Kõik kolm paketti sisaldavad ööbimist püramiidis, kümblustünni ja sauna.
Lisaks on kohapeal olemas kõik vajalik üheks mõnusaks minipuhkuseks: toidunõud, külmik, küünlad, pleedid. Kogu nimekirjaga saad tutvuda SIIN

Püramiidi külastamine lemmikloomadega ei ole allergikute tõttu lubatud. Inimestel on väga tugevaid allergiaid ning Mäe-Kolga talu pere ei soovi seda riski endale võtta.

Toitlustust me kohapeal ei paku, kuid lähim kohvik asub Varstus – kohvik nimega Daisy Juures. Talus on kohapeal olemas (iga püramiidi juures eraldi) grillnurgad. Olemas on grill, vardad ja rest. NB! Grillimiseks tuleb igal külastajal grillsöed endal kaasa võtta.

  • Kuni 30 päeva etteteatades maksame 100% rahast tagasi
  • Vähem kui 14 päeva etteteatades maksame 50% rahast tagasi
  • Vähem kui 24 tundi ette teatades ei maksta raha tagasi

Püramiidi on paigaldatud õhksoojuspump, mis suvel jahutab ja talvel hoiab ruumi mõnusalt soojana. Temperatuur on lihtsasti reguleeritav puldi abil. Täpsed juhised kasutamiseks anname kohapeal.

Jah, Mäe-Kolga talu on riigipühadel avatud ja võtame külastajad rõõmuga vastu, kuid arvestada tuleks sellega, et paketid on siis topelt hinnaga.

Meie poolsed soovitused ja meelespead on:

  • Suvel sääskede ja parmude vastu midagi, neid siin ümbruses jagub.
  • Sügisel ja kevadel kindlasti kummikud, sest siis on siin maapind porine ja vesine.
  • Plätud ja hommikumantel, et oleks mugavam püramiidi, sauna ja kümblustünni vahel käia või hommikul kohvitassi kõrval terrassil vaadet nautida.
  • Hambahari ja hambapasta, soovikorral spaa protsetuurideks asju näiteks kehakoorija, mõni juuksemask või kehakreem.
  • Külmakartlikel inimestel soovitame igaks juhuks ööriided kaasa võtta.
  • Grillimiseks grillsüsi ja süütevedelik
  • Soovikorral hommikumantel ja kergesti jalga torgatavad jalanud, et oleks parem püramiid, kümblustünni ja sauna vahel liikuda.

Voodipesu ei pea kodust kaasa võtma. Püramiidi on valitud parima kvaliteediga voodipesud, mis on looduslikust ja nahasõbralikust materjalist valmistatud. 
Lisaks on olemas ka mõnusalt soojad ja pehmed pleedid.

Kõikides pakettides on saabumise kellaajaks saun ja kümblustünn soojaks köetud. Seega külastaja ei pea ise sauna ega kümblustünni nullist hakkama soojaks kütma, kuid sõltuvalt paketist on siiski mõningad ülesanded: 

– Romantikapaketi saun ja kümblustünn on puuküttega. See tähendab seda, et me kütame need külastaja tulekuks küll soojaks aga ülejäänud õhtu tuleb igal külastajal tule all hoidmise eest ise hoolt kanda. Selleks on iga külastaja jaoks piisav arv puid varutud ahjude juurde.
– Energiapaketi puhul on kümblustünn elektriküttega mis tähendab, et külastaja ei pea selle soojas hoidmise jaoks ise midagi tegema. Küll aga on saunamaja sarnaselt Romantikapaketile puuküttega, mille me samuti eelnevalt soojaks kütame, kuid ülejäänud õhtu tuleb külastajal endal selle soojas hoidmise eest hoolt kanda.
– Kuldpakett on 100% elektriküttel, seega külastaja ei pea ise peale nupu vajutamise ja eelnevalt antud juhiste kuulamise midagi lisaks tegema.

Kõikide pakettide puhul anname vastavad juhised ja õpetused kohapeal ning palume hoolega neid kuulata ja järgida, et vältida hilisemat pahameelt ja arusaamatusi.

Oleme koostanud nimekirja kohtadest, kuhu Võrumaal minna saab ja mida me ise soovitame külastada. Nimekirjast leiab näiteks muuseume, matkaradu, vaatetorne, vaatamisväärsusi ning teis põnevaid kohti. Listiga saad lähemalt tutvuda SIIN