Paketid

Mäe-Kolga talus on 3 energiapüramiidi, mis moodustavad omakorda 3 erinevat paketti:
Kuldpakett, Energiapakett ja Romantikapakett. 
Kõik energiapüramiidid mahutavad ööbima kuni 2 inimest. 

Vaata kindlasti ka lehe lõpus olevat nimekirja asjadest, mis püramiidides olemas on!

ROMANTIKAPAKETT

Romantikapakett on meie esimene pakett, mida hakkasime pakkuma 2018. aasta augustist alates sõpradele ja tuttavatele. 
Pakett osutus väga populaarseks ning just sellest saigi alguse meie pisike ettevõte.
Püramiid on valminud siin samas talus, vaid nelja käe abil. Täpsemalt taluperemehe ja tema isa kuldsete kätega.

Romantikapakett sisaldab ööbimist 2-le klaasist energiapüramiidis, koos sauna ja kümblustünniga. Saabumine on alates kell 18:00 ja lahkumine järgmisel päeval hiljemalt kell 15:00.

Energiapüramiidi aitab talvel soojana hoida ja suvel jahutada õhksoojuspump. Õhksoojuspumba kraade saab lihtsasti reguleerida puldi abil. Lisaks aitab Romantikapaketi energiapüramiidil sooja hoida ja hubasust tekitada elektrikamin.

Romantikapaketi kümblustünni teeb eriliseks tema suurus. Kümblustünn mahutab korraga mõnulema kuni 15 inimest. Ka selle oleme me oma kätega valmistanud. Küttelahendus on klassikaline puuküte. Külastajate saabumiseks kütame selle 37-38 kraadini ning edasi tuleb selle eest igal külastajal ise hoolt kanda, visates katlasse aega-ajalt mõne puuhalu juurde. Lisaks on ühe nupuvajutuse kaugusel valgustus ja mullid.

Romantikapaketi saun on pisike, aga hubane ja soe. Saunamaja koosneb ees-, riietus-, pesu- ja leiliruumist. Pesemine on kauss-ämber süsteemiga ning saun on puuküttega.
Eesruumis on kaks diivanit, laud ja vitriin. Olemas on ka pesemisvahendid, suured ja väikesed rätikud kahele, pisike külmik, veekeedukann, presskann, taldrikud, kausid, kahvlid-noad-lusikad, lõikelaud, kohv, suhkur ja tee. 

Paketti iseloomustavad hubasus, detailide ja küünalde rohkus, avarus, maalähedus, loodus, rahu ja vaikus.

Parima ja kvaliteetseima une kindlustavad Napsie madrats, bambustekk ja -padi.

Romantikapaketi hind: 185€ / öö

Nõutud väljad on märgistatud *.Reserve of 1 available accommodations.

ROMANTIKAPAKETT on saadaval valitud päevadel.

Maksumus:

ENERGIAPAKETT

Energiapakett valmis 2020. aasta juuni lõpus. See on Mäe-Kolga talu teine energiapüramiid. Valminud siin samas talus, vaid nelja käe abil. Täpsemalt taluperemehe ning tema isa kuldsete kätega. Idee tekkimisest kuni täieliku valmimiseni läks aega umbes 8 kuud. 

Energiapakett sisaldab ööbimist 2-le klaasist energiapüramiidis, koos sauna ja kümblustünniga. Saabumine on alates kell 17:00 ja lahkumine on järgmisel päeval hiljemalt kell 14:00.

Energiapakett asub oru serval, kauni terassi vaatega Peetri jõele. Pakett ise on väga kompaktne – otse voodist saab kümblustünni sulpsata või saunas keha kuumaks kütta. Vahepeal end terrassi laua taga jahutades saab loodust ja vaikust nautida. 

Energiapaketil on äsja valminud ovaalsaun, mis on mõeldud külastajatele kasutamiseks kogu siin oleku aja. Sauna kütame Teie tulekuks juba valmis ning paneme kaasa ka korraliku varu puid, et soovi korral ka hommikul üks mõnus saunatiir teha. Saunas on olemas ees-, pesu- ja leiliruum. Kohapeal on olemas ka pesemisvahendid ning eri suuruses rätikud. Pesemine on kauss-ämber süsteemiga.

Kümblustünni teeb eriliseks tema küttelahendus, nimelt kütab seda õhk-vesi soojuspump. See loob võimaluse nautida kümblustünni kasvõi kogu öö. Külastaja vaevaks jääb ainult kümblustünni sisse sulpsata ja mõnuleda. Kümblustünnis on mullid ning valgustus ainult ühe nupuvajutuse kaugusel.

Püramiidi kaunistab seest LED valgusriba, mis annab võimaluse igal külastajal endale meelepärane valgus ise valida. Talvel aitab energiapüramiidi soojana hoida õhksoojuspump, suvel aga aitab see mõnusalt ruumi jahutada. Õhksoojuspumba temperatuuri saab puldi abil ise reguleerida. 

Püramiidis on olemas pisike külmik, veekeedukann, vesi, taldrikud, kausid, kruusid ja klaasid, kahvlid-noad lusikad, lõikelaud, kohv, suhkur, tee, grillimseks rest/vardad.

Kohe püramiidi kõrval asub grillnurk ja mõne sammu kaugusel kõige ägedam välikäimla, mida kunagi oma elus näinud oled. Nimelt see on meil automaatse valgustusega ja ehitatud otse puutüve sisse.

Energiapaketi iseloomustavad sõnad: looduslähedus, hubasus, eraldatus, kompaktsus, modernsus, luksus, romantilisus, rahu ja vaikus 

Parima ja sügavaima une tagavad meie sõbrad Napsie madrats, bambustekk ja -padi.

Energiapaketi hind: 180€ / öö

Nõutud väljad on märgistatud *.Reserve of 1 available accommodations.

ENERGIAPAKETT on saadaval valitud päevadel.

Maksumus:

KULDPAKETT

Kuldpakett on värskelt valminund Mäe-Kolga talu kõige uuem pakett. See on Mäe-Kolga talu kolmas energiapüramiid. Valminud siin samas talus, vaid nelja käe abil. Täpsemalt taluperemehe ning tema isa kuldsete kätega.

Kuldpakett sisaldab ööbimist 2-le klaasist energiapüramiidis, koos sauna ja mullivanniga. Saabumine on alates kell 16:00 ja lahkumine on järgmisel päeval hiljemalt kell 12:00.

Kuldpakett asub oru serval, kauni terassi vaatega Peetri jõele. Pakett ise on väga kompaktne – otse voodist saab mullivanni sulpsata või saunas keha kuumaks kütta. Vahepeal end terrassil jahutades saab loodust ja vaikust nautida. 

Kuldpaketi saun käsitsi ehitatud ja meie enda disainitud, mis on mõeldud külastajatele kasutamiseks kogu siin oleku aja. Saun on kompaktne aga mugav. Olemas on ees-, pesu- ja leiliruum. Saun on elektrikerisega, seega jääb külastajale kütmise vaev ära. Kohapeal on olemas ka pesemisvahendid ning suured ja väikesed rätikud kahele. Erinevalt teistest pakettidest on saunas olemas dušš.

Mullivanni teeb eriliseks tema mugavad istekohad ja masseerivad mullid. Mullivann on samuti elektriküttega ja see loob võimaluse nautida kümblustünni kasvõi kogu öö. Külastaja vaevaks jääb ainult kümblustünni sisse sulpsata ja mõnuleda. Mullivannis on mullid ning valgustus ainult ühe nupuvajutuse kaugusel.

Püramiidi teeb eriliseks tema voodilahendus. Voodeid saab kokku ja lahku liigutada (ratastel liikuv) ning lihtsa vaevaga omavahel lukustada. Voodite liigutamine annab võimaluse muuta püramiid avaramaks ning hommikul saab mõnusalt ennast sirutada. 
Kahe voodi vahelt tuleb seinast välja laud ja laua taga on omakorda panipaik nõude jaoks. Tänu voodisüsteemile saab püramiidis sees laua taga kenasti süüa.

Püramiidi kaunistab seest LED valgusriba, mis annab võimaluse igal külastajal endale meelepärane valgus ise valida. Talvel aitab energiapüramiidi soojana hoida õhksoojuspump, suvel aga aitab see mõnusalt ruumi jahutada. Õhksoojuspumba temperatuuri saab puldi abil ise reguleerida. 

Püramiidis on olemas pisike külmik, veekeedukann, vesi, taldrikud, kausid, kruusid ja klaasid, kahvlid-noad lusikad, lõikelaud, kohv, suhkur, tee, grillimseks rest/vardad.

Kohe püramiidi kõrval asub grillnurk ja mõne sammu kaugusel on moodne välikäimla. Nimelt see soojendusega!

Kuldpaketti iseloomustavad sõnad: luksuslik, moderne, hubane, eraldatud, kompaktne, romantiline, rahulik ja vaikne.

Parima ja sügavaima une tagavad meie sõbrad Napsie madrats, ookeani sarja tekk ja padi

Napsie Ookeani sari on ookeanist korjatud ja taastöödeldud plastpudelitest tehtud teki ja padja sisu

Kuldpaketi hind: 225€ / öö

Nõutud väljad on märgistatud *.Reserve of 1 available accommodations.

KULDPAKETT on saadaval valitud päevadel.

Maksumus:

Paketid sisaldavad:

Kõik kolm energiapüramiidi on varustatud kõige esmavajalikuga, et saaksite hubaselt ja muretult koos kvaliteetset aega veeta

Keskkond:

Ümbritsetud looduse ilust ja elust, rahust ja vaikusest ning imelistest vaatamisväärsustest ning matkaradadest