Elamusmajutus

Mäe-Kolga talu elamusmajutus pakub ainulaadset kogemust ööbida klaasist energiapüramiidides. Püramiide on kokku kolm ning iga püramiidid juures on oma kümblustünn ja saun. Nendest moodustub kokku kolm paketti: Romantikapakett, Energiapakett ja Kuldpakett. Iga pakett on omamoodi eriline ning romantiline.

Elamusmajutus püramiidis on suurepärane võimalus üllatada oma kaaslast näiteks tähtpäevade puhul. Sellele mõeldes pakume ka võimalust lisatasu eest kaunistusena juurde võtta roosilehti. Erilisemate sündmuste näiteks pulmade ja kihlumiste puhul võta meiega ühendust, koostöös saame selle veelgi meeldejäävamaks muuta. Meie poolt on alati ootamas tänutäheks mull ning kommikarp. 

OLULINE INFO
Pakume võimalust tasuda pakettide eest kuni kolmes osamakses, ühtegi lisatasu sellele ei kaasne. Samuti on võimalus ajastada tasumist endale sobivamale kuupäevale.
Enne broneerimist soovitame üle vaadata korduma kippuvad küsimused ning kodukord, et vältida võimalikke ebameeldivusi ning pahameelt.

Oleme koostanud listi kohtadest , kuhu talu läheduses minna saab ja mida põnevat Võrumaal veel pakkuda on. Samuti oleme koostanud nimekirja asjades, mis kohapeal olemas on või mida soovitame kaasa võtta.
Listidega saad tutvust teha SIIN

ROMANTIKAPAKETT

Pakett sisaldab ööbimist kahele klaasist energiapüramiidis, koos saunamaja ja mullidega kümblustünniga.

Paketti iseloomustab: hubane olemine maalähedases interjööris, koos paljude romantiliste detailidega. Saun ja kümblustünn on puuküttega ning saunas on kauss-ämber süsteem, mis lisab maalähedasele olemisele veelgi vürtsi juurde. Paketti ümbritseb avarus, loodus, rahu ja vaikus.

ELAMUSÖÖBIMINE
Romantikapaketi ööbimine on talu esimesena valminud energiapüramiidis, mis mahutab ööbima kuni kaks inimest. Püramiidis on mõnusalt hubane, hämar ja romantiline õhkkond. Energiapüramiidi aitab talvel soojana hoida ja suvel jahutada õhksoojuspump. Õhksoojuspumba kraade saab lihtsasti reguleerida puldi abil. Lisaks aitab Romantikapaketi energiapüramiidil sooja hoida ja hubasust tekitada elektrikamin.

Parima ja kvaliteetseima une kindlustavad Napsie madrats, bambustekk ja -padi.

KÜMBLUSTÜNN
Romantikapaketi kümblustünn on eriliselt suur, mahutades korraga mõnulema lausa 15 inimest, kuid on mõeldud ainult Romantikapaketi külastajatele privaatseks kasutamiseks. Küttelahendus on klassikaline puuküte. Külastajate saabumiseks kütame selle 37-38 kraadini ning edasi tuleb selle eest igal külastajal ise hoolt kanda, visates katlasse aega-ajalt mõne puuhalu juurde. Lisaks on ühe nupuvajutuse kaugusel valgustus ja mullid.

SAUNAMAJA
Romantikapaketi saun on pisike, aga hubane ja soe. Saunamaja koosneb ees-, riietus-, pesu- ja leiliruumist. Pesemine on kauss-ämber süsteemiga ning saun on puuküttega.
Eesruumis on kaks diivanit, laud ja vitriin, kust leiab veekeedukannu, presskannu, taldrikud, kausid, kahvlid-noad-lusikad, lõikelaua, kohv, suhkuru ja tee. Lisaks on olemas pisike külmik. Riietusruumis on suured ja väikesed rätikud kahele ja pesuruumist leiab loodusliku koostisega pesemisvahendid juustele ja kehale.

SAABUMINE JA LAHKUMINE
Saabumine on alates kell 18:00 ja lahkumine järgmisel päeval hiljemalt kell 15:00.

Tagasiside külastajatelt:

Romantikapaketi hind: 185€ / öö

Nõutud väljad on märgistatud *.Reserve of 1 available accommodations.

ROMANTIKAPAKETT on saadaval valitud päevadel.

Maksumus:

ENERGIAPAKETT

Pakett sisaldab ööbimist kahele klaasist energiapüramiidis, koos ovaalsauna ja mullidega kümblustünniga.

Energiapakett asub oru serval, terassilt avaneb vaade kaunile jõele. Pakett ise on väga looduslähedastes toonides ja mõnusalt kompaktne – otse voodist saab mullidega kümblustünni sulpsata või saunas keha kuumaks kütta. Vahepeal end terrassi laua taga jahutades saab loodust ja vaikust nautida. Saun on küll puuküttega aga kümblustünni hoiab soojana elekter. 

ELAMUSÖÖBIMINE
Energiapaketi ööbimine on talu teisena valminud energiapüramiidis, mis asub kolme püramiidi keskel. Püramiidis on 160cm lai voodi kahele, kaks öökappi koos kõige vajalikuga: veekeedukann, vesi, taldrikud, kausid, kruusid ja klaasid, kahvlid-noad lusikad, lõikelaud, kohv, suhkur, tee. Samuti on olemas pisike külmik.
Püramiidi kaunistab seest LED valgusriba, mis annab võimaluse igal külastajal endale meelepärane valgus ise valida. Talvel aitab energiapüramiidi soojana hoida õhksoojuspump, suvel on püramiidi karastavalt jahutav. Õhksoojuspumba temperatuuri saab puldi abil ise reguleerida.

Parima ja sügavaima une tagavad Napsie madrats, bambustekk ja -padi.

SAUNAMAJA
Energiapaketis on ovaalsaun, mis on mõeldud külastajatele kasutamiseks kogu siin oleku aja. Sauna kütame külastajate tulekuks juba valmis ning paneme kaasa ka korraliku varu puid, et soovi korral ka hommikul üks mõnus saunatiir teha. Saunamaja koosneb ees-, pesu- ja leiliruumist. Kohapeal on olemas pesemisvahendid ning eri suuruses rätikud. Pesemine on kauss-ämber süsteemiga.

KÜMBLUSTÜNN
Kümblustünn paistab välja klassikaline, kuid tema erilisus peitub küttelahenduses, nimelt kütab seda õhk-vesi soojuspump. See loob võimaluse nautida kümblustünni kasvõi kogu öö. Külastaja vaevaks jääb ainult kümblustünni sisse sulpsata ja mõnuleda. Kümblustünnis on mullid ning valgustus ainult ühe nupuvajutuse kaugusel.

MUU
Terassi kõrval asub grillnurk, kus on olemas grillrest ja vardad. Mõne sammu kaugusel kõige ägedam välikäimla, mida kunagi oma elus näinud oled- see on automaatse valgustusega ja ehitatud otse puutüve sisse. 

SAABUMINE JA LAHKUMINE
Saabumine on alates kell 17:00 ja lahkumine on järgmisel päeval hiljemalt kell 14:00.

Tagasiside külastajatelt:

Energiapaketi hind: 180€ / öö

Nõutud väljad on märgistatud *.Reserve of 1 available accommodations.

ENERGIAPAKETT on saadaval valitud päevadel.

Maksumus:

KULDPAKETT

Kuldpakett sisaldab ööbimist kahele klaasist energiapüramiidis, koos sauna ja mullivanniga. 

Kuldpakett on samuti oru serval, millest avaneb vaade jõele. Pakett on väga kompaktne ja modernne- otse voodist saab mullivanni mõnulema minna või saunas kuuma leili ajal suurest aknast loodust nautida. Terrassil olevatel rippkiikedelt saab mõnusalt värske olemise. Kogu pakett on elektriküttel ehk külastaja ei pea millegi pärast muretsema.

ELAMUSÖÖBIMINE
Kuldpaketi ööbimine on talu kolmandas püramiidis. Selle püramiidi teeb tõeliselt eriliseks tema voodilahendus. Nimelt saab voodeid kokku ja lahku liigutada (ratastel liikuv) ning lihtsa vaevaga omavahel ka lukustada. Voodite liigutamine annab võimaluse muuta püramiid avaramaks ning hommikul saab mõnusalt ennast sirutada.
Kahe voodi vahelt tuleb seinast välja laud ja laua taga on omakorda panipaik nõude jaoks. Tänu voodisüsteemile saab püramiidis sees laua taga kenasti süüa.

Püramiidi kaunistab seest LED valgusriba, mis annab võimaluse igal külastajal endale meelepärane valgus ise valida. Talvel aitab energiapüramiidi soojana hoida õhksoojuspump, suvel aga aitab see mõnusalt ruumi jahedana hoida. Õhksoojuspumba temperatuuri saab puldi abil ise reguleerida.
Püramiidis on olemas pisike külmik, veekeedukann, presskann, taldrikud, kausid, kruusid ja klaasid, kahvlid-noad lusikad, lõikelaud, kohv, suhkur, tee.

Parima ja sügavaima une tagavad Napsie madrats, ümbertöödeldud plastpudelitest valmistatud tekid ja padjad.

SAUNAMAJA
Kuldpaketi saun käsitsi ehitatud ja meie enda disainitud, mis on mõeldud külastajatele kasutamiseks kogu siin oleku aja. Saun on kompaktne aga mugav. Olemas on ees-, pesu- ja leiliruum. Saun on elektrikerisega, seega jääb külastajale kütmise vaev ära. Kohapeal on olemas ka pesemisvahendid ning suured ja väikesed rätikud kahele. Erinevalt teistest pakettidest on saunas olemas dušš.

VÄLIMULLIVANN
Mullivanni teeb eriliseks tema mugavad istekohad ja masseerivad mullid. Mullivann on samuti elektriküttega ja see loob võimaluse nautida kümblustünni kasvõi kogu öö. Külastaja vaevaks jääb ainult kümblustünni sisse sulpsata ja mõnuleda. Mullivannis on mullid ning valgustus ainult ühe nupuvajutuse kaugusel.

MUU
Terassi kõrval asub grillnurk, kus on olemas grillrest ja vardad. Paketist paari sammu kaugusel on stiilne välikäimla.

SAABUMINE JA LAHKUMINE
Saabumine on alates kell 16:00 ja lahkumine on järgmisel päeval hiljemalt kell 12:00

Tagasiside külastajatelt:

Kuldpaketi hind: 225€ / öö

Nõutud väljad on märgistatud *.Reserve of 1 available accommodations.

KULDPAKETT on saadaval valitud päevadel.

Maksumus: