ENERGIAPAKETT

Energiapakett sisaldab ööbimist kahele klaasmajas koos sauna ja kümblustünniga.
Saabumine on alates kell 17:00 ja lahkumine on järgmisel päeval hiljemalt kell 14:00.

ÖÖBIMINE
Ööbimine on unikaalses klaasis energiapüramiidis, mida kaunistab seest LED valgusriba. See annab võimaluse igal külastajal endale meelepärane valgus ise panna. Talvel aitab energiapüramiidi soojana hoida õhksoojuspump, suvel aga aitab see mõnusalt ruumi jahutada. Õhksoojuspumba temperatuuri saab puldi abil ise reguleerida. Püramiidis on olemas kõik vajalikud asjad mugavaks minipuhkuseks: pleedid, pisike külmik, veekeedukann, taldrikud, kausid, tassid, klaasid, kahvlid-noad lusikad, lõikelaud, kohv, suhkur, tee.

SAUNAMAJA
Energiapaketi saunamajaks on ovaalsaun, mis on mõeldud külastajatele kasutamiseks kogu siin oleku aja. Sauna kütame külastajate tulekuks juba valmis ning paneme kaasa ka korraliku varu puid, et soovi korral ka hommikul üks mõnus saunatiir teha. Pesemine on kauss-ämber süsteemil. Saunas on olemas eesruum, pesuruum ja leiliruum. Kohapeal on olemas ka looduslike koostisosadega pesuvahendid ning eri suuruses rätikud.

KÜMBLUSTÜNN
Kümblustünni teeb eriliseks tema küttelahenus, nimelt kütab seda õhk-vesi soojuspump ehk kümblustünn on ööpäevaringselt soe. See loob võimaluse nautida kümblustünni kasvõi kogu öö. Külastaja vaevaks jääb ainult sisse sulpsata. Kümblustünnis on mullid ning valgustus ainult ühe nupuvajutuse kaugusel.

MUU
Kohe püramiidi kõrval asub grillnurk, kus on olemas toolid, laud, grillrest ja vardad. Mõne sammu kaugusel kõige ägedam välikäimla, mida kunagi oma elus näinud oled. Nimelt see on meil automaatse valgustusega ja ehitatud otse puutüve sisse.

LISAINFO
Pakume võimalust tasuda pakettide eest kuni kolmes osamakses, ühtegi lisatasu sellele ei kaasne. Samuti on võimalus ajastada tasumist endale sobivamale kuupäevale.
Enne broneerimist soovitame üle vaadata korduma kippuvad küsimused ning kodukord, et vältida võimalikke ebameeldivusi või pahameelt.

Oleme koostanud listi paikadest ja kohtadest, mida Võrumaal veel pakkuda on. Samuti oleme koostanud nimekirja asjades, mis kohapeal olemas on või mida soovitame endal kaasa võtta. Listidega saad tutvust teha SIIN

Detailid

Maksumus: 160 öö

Saadavus

Kontrolli saadavust

Nõutud väljad on märgistatud *.Reserve of 1 available accommodations.

ENERGIAPAKETT on saadaval valitud päevadel.

Maksumus: