ENERGIAPAKETT

Energiapakett sisaldab ühte ööd energiapüramiidis 2-le koos sauna ja kümblustünniga (mullidega).

Energiapakett valmis 2020 aasta juuni lõpus. See on Mäe-Kolga talu teine energiapüramiid. Valminud siin samas talus, vaid nelja käe abil. Täpsemalt taluperemehe ning tema isa kuldsete kätega. Idee tekkimisest kuni täieliku valmimiseni läks aega umbes 8 kuud.

Energiapakett asub oru serval, kauni terassi vaatega Peetri jõele. Pakett ise on väga kompaktne- otse voodist saab kümblustünni sulpsata või saunas keha kuumaks kütta. Vahepeal end terrassi laua taga jahutades saab loodust ja vaikust nautida.

Energiapaketil on äsja valminud ovaalsaun, mis on mõeldud külastajatele kasutamiseks kogu siin oleku aja. Sauna kütame Teie tulekuks juba valmis ning paneme kaasa ka korraliku varu puid, et soovi korral ka hommikul üks mõnus saunatiir teha. Saunas on olemas eesruum, pesuruum ja leiliruum. Kohapeal on olemas ka pesuvahendid ning rätikud. Pesemine on kauss-ämber süsteemil.

Kümblustünni teeb eriliseks tema küttelahenus, nimelt kütab seda õhk-vesi soojuspump. See loob võimaluse nautida kümblustünni kasvõi kogu öö. Külastaja vaevaks jääb ainult kümblustünni sisse sulpsata. Kümblustünnis on mullid ning valgustus ainult ühe nupuvajutuse kaugusel.

Püramiidi kaunistab seest LED valgusriba, mis annab võimaluse igal külastajal endale meelepärane valgus ise panna. Talvel aitab energiapüramiidi soojana hoida õhksoojuspump, suvel aga aitab see mõnusalt ruumi jahutada. Õhksoojuspumba temperatuuri saab puldi abil ise reguleerida.

Püramiidis on olemas esmatarbe asjad- pisike külmik, veekeedukann, vesi, taldrikud, kausid, kruusid ja klaasid, kahvlid-noad lusikad, lõikelaud, kohv, suhkur, tee, grillimseks rest/vardad.

Kohe püramiidi kõrval asub grillnurk ja mõne sammu kaugusel kõige ägedam välikäimla, mida kunagi oma elus näinud oled. Nimelt see on meil automaatse valgustusega ja ehitatud otse puutüve sisse.

Energiapaketi iseloomustavad sõnad: looduslähedus, hubasus, eraldatus, kompaktsus, modernsus, luksus, romantilisus, loodus, rahu ja vaikus

Parima ja sügavaima une tagavad meie sõbrad Napsie madrats, bambustekk ja bambuspadi.

Detailid

Maksumus: 180 öö

Saadavus

Kontrolli saadavust

Nõutud väljad on märgistatud *.Reserve of 1 available accommodations.

ENERGIAPAKETT on saadaval valitud päevadel.

Maksumus: