hea teada

 

 

Püramiidi mõju inimesele

Püramiidi energeetiline jõud laeb meid uue energiaga, mille abil taastub hea enesetunne ja edasiseks akiivseteks tegevusteks vajalik energiakogum.

Sõna püramiid viib kreeka sõnapaarini „pyra“ ja „maidos“, mis otsetõlkes tähendab tulemäge ning ülekantud tähenduses elujõudu (lifeforce). See võimsa ja puhta sisuga sõna võtab hästi kokku ka Energiapüramiidi eesmärgi ja tähenduse – koguda ja suunata energiat, et positiivselt mõjutada nii meid kui ka meie ümber olevat elu ja keskkonda, meid ümbritsevaid materjale, aineid, mõtteid, tervist ja alateadvust. 

Püramiidi peetakse võimekuse suurendajaks – näiteks kehalise, energeetilise ja vaimsete võimete arendajaks. Püramiid salvestab rakkudesse rohkem vaimsust ja nii suureneb energeertiline keha: selle tulemusena tõuseb inimese energiatase. Samuti aitab püramiid stressi ja pingete vastu ning korrastab inimese mõtteid ja tundeid. 

Öeldakse, et püramiidi all oleva energia tajumine on midagi, mida kindlasti tasub proovida, aga eeskätt nõuab see inimese usku sellesse.

Miks just energiapüramiid?

Idee tekkis soovist näha voodis lamades taevast, tähti ja kuud. Klaasist püramiid tundus selleks kõige lihtsam viis, sest nii saab seinad ja lae omavahel ühendada. Hakkasime uurima, kuidas seda õigesti ehitada, mis on püramiidi ehitamise eripärad ja mis mõju sellel üldse inimesele on.

Selleks, et anda maksimaalselt edasi kogu püramiidide võimu ja väge on energiapüramiidid ehitatud täpsete mõõtmetega ning on asetatud ilmakaarte järgi paika.

Pakettide moodustumine

Esimese püramiidi panime oma koduhoovi, olemasoleva sauna ja kümblustünni juurde, sellest moodustus Romantikapakett. Kuna see pakett osutus tutvusringkonnas nii populaarseks, siis ehitasime valmis teise energiapüramiidi, koos eraldaseisva kümblustünni ja saunaga. Sellest mooduski juba Energiapakett. Talu kõige uuemaks paketiks on Kuldpakett, kus on samuti energiapüramiid, saun ja kümblustünni asemel välimullivann.

Kõik kolm paketti asuvad üksteisest eemal. Nad on romantilised ja privaatsed.

Paketid sisaldavad:

Kõik kolm energiapüramiidi on varustatud kõige esmavajalikuga, et saaksite hubaselt ja muretult koos kvaliteetset aega veeta.

Keskkond:

Ümbritsetud looduse ilust ja elust, rahust ja vaikusest ning imelistest vaatamisväärsustest ja matkaradadest.

Mida kaasa võtta?

  • Plätud/crocksid, et oleks mugavam terrassil jalutada kümblustünni, sauna ja püramiidi vahel.
  • Soovikorral hommikumantel.
  • Külmakartlikel inimestel soovitame kaasa võtta ööriided.
  • Vihmasel ja sombusel ajal kummikud või muu vihmakindel jalanõu, sest maapind võib olla porine ja vesine. 
  • Meelepärane söök, snäkk ja jook.

Mäe-Kolga talu pere

Mäe-Kolga talus igapäevaselt tegeleb üks päris tavaline 6-liikmeline pere:

 – Töökas, kuldsete kätega ja alati põnevaid lahendusi otsiv pereisa Taavi
– Ideaalseid sisustuskombinatsioone leidev, hubasuse tekitaja ja broneeringute eest hoolt kandev pereema Signe
– Sotsiaalmeedia, uute trendide ja fotograafiaga kursis olev vanim tütar Lizette
– Traktorite huviline, lustakas ja rõõmsameelne pisipoja Levon
– Hellust täis kallistaja ja pesamuna Lenna
– Lisaks on varjupaigast võetud väga erilise välimusega kass Pille-Mari, keda hellitavalt kutsume Pirruks