Kodukord

Mäe-Kolga talu kodukord
1. Heaolu
2. Saabumine ja lahkumine
3. Tühistamise kord
4. Kinkekaart
5. Lisad


Mäe-Kolga talu on mõeldud privaatseks ja rahulikuks puhkuseks paaridele. Talu ei sobi rohkearvuliste päeva külalistega pidude või koosviibimiste pidamiseks. Välja arvatud juhul, kui üürite kogu talu kompleksi ürituse pidamiseks. Täpsema info saamiseks kirjuta meile maekolga@gmail.com

Talu külastav klient peab arvestama, et viibib looduslikus keskkonnas ja talu ei vastuta looduslikest tingimustest tulenevaid võimalike ebameeldivuste eest.
Klient vastutab tuleohutuse järgimise eest. Grillib, teeb lõket ja põletab küünlaid selleks ettenähtud kohas.

1.Heaolu
– Külaline kannab hoolt kompleksi korrashoiu ja puhtuse eest kogu külastuse vältel.
– Siseruumides on suitsetamine keelatud. Suitsetamine on lubatud välitingimustes, selleks ettenähtud ja tuhatoosiga varustatud kohtades.
– Kümblustünnis on keelatud kasutada kemikaale. Sealhulgas ka šampoone, palsameid, dušigeele, vannivahtu, vannisoola jne.
– Prügi ja suitsukonide maha viskamine on keelatud. Palume prügi ja taara vista vastavasse konteinerisse.

Kõigile külastajatele Mäe-Kolga talu territooriumil vaikuse ja rahu tagamiseks, kohustuvad külalised mitte olema naabreid häiriva kõva müra põhjustajad. Ei ole hea tava kõva häälega rääkida, karjuda ja kiljuda. Keelatud on mängida muusikat või kuulata raadiot õues/terrassil. Lubatud on mängida muusikat ainult siseruumides.

Lemmikloomad ei ole allergiaohu tõttu siseruumidesse lubatud.

Kui Teil on külastuse ajal millestki puudus või miski ei toimi nii nagu peaks, siis palume sellest meid teavitada, sest asja lahendamine võib olla väga lihtne ning meie soov on, et saaksite Mäe-Kolga talus olemist täiel rinnal nautida.

Lõhutud või purunenud inventari puhul palume samuti meid koheselt teavitada ning leiame üheskoos olukorrale lahenduse. Kahju suurusest sõltuvalt on talul õigus esitada lõhutud inventari eest arve kahju tekitajale.

2.Saabumine ja lahkumine
Saabumine Energiapaketis on kell 17:00, lahkumine hiljemalt kell 14:00

Saabumine Romantikapaketile on kell 18:00, lahkumine hiljemalt kell 15:00

Saabumine Kuldpaketile on kell 16:00, lahkumine hiljemalt kell 12:00

Hilisemast saabumisest palume eelnevalt teavitada ja täpsustada uus kellaaeg, et teaksime Sind oodata ning viimased asjad valmis panna.

Kuna me elame ise siin samas talus, siis tavaliselt märkame, kui keegi tuleb ja tuleme ise Teie auto juurde. Juhul, kui me pole Teieni 5-minuti jooksul jõudnud, siis võite julgelt tulla uksele koputama või helistada telefonil
(+372) 53735537 Signe
(+372) 53409567 Taavi

3.Tühistamise kord
– Kuni 30 päeva etteteatades maksame 100% rahast tagasi.
– Vähem kui 14 päeva etteteatades maksame 50% rahast tagasi.
– Vähem kui 24 tundi ette teatades ei maksta raha tagasi.

4. Kinkekaart
– Kinkekaart kehtib 12 (kaksteist) kuud alates selle väljastamise päevast. Kinkekaardi kehtivusaeg on nähtav kinkekaardi esiküljel.
– Kinkekaardi kehtivusaega ei pikendata.
– Kinkekaart peab olema kohale tulles kliendil kaasas. Mäe-Kolga talul on õigus selle ehtsust kontrollida ning võltsitud kinekaart konfiskeerida.
– Kinkekaart ei ole rahaks vahetatav.
– Kinkekaardiga tehtud broneeringu tühistamisel 24 tundi ette teatades on Mäe-Kolga talul õigus kinkekaardi kehtivusaeg tühistada enne tähtaega.

5.Lisad
Reeglite rikkumise korral on OÜ Mäe-Kolga talul õigus esitada arve vastavalt kahju suurusele.
Mäe-Kolga talu jätab endale õiguse kasutada külastajate poolt saadetud pilte ja interneti üles laetud pilte.

Oleme olemas kohapeal (tule ja koputa uksele) ja telefoni teel kättesaadavad (+372) 53735537 Signe või (+372) 53409567 Taavi