KULDPAKETT

Kuldpakett on värskelt valminund Mäe-Kolga talu kõige uuem pakett. See on Mäe-Kolga talu kolmas energiapüramiid. Valminud siin samas talus, vaid nelja käe abil. Täpsemalt taluperemehe ning tema isa kuldsete kätega.

Kuldpakett sisaldab ühte ööd energiapüramiidis 2-le koos sauna ja mullivanniga. Saabumine on alates kell 16:00 ja lahkumine on järgmisel päeval hiljemalt kell 12:00.

Kuldpakett asub oru serval, kauni terassi vaatega Peetri jõele. Pakett ise on väga kompaktne – otse voodist saab mullivanni sulpsata või saunas keha kuumaks kütta. Vahepeal end terrassi laua taga jahutades saab loodust ja vaikust nautida. 

Kuldpaketi saun käsitsi ehitatud ja meie enda disainitud, mis on mõeldud külastajatele kasutamiseks kogu siin oleku aja. Saun on kopaktne aga mugav. Olemas on ees-, pesu- ja leiliruum. Saun on elektrikerisega, seega jääb külastajale kütmise vaev ära. Kohapeal on olemas ka pesemisvahendid ning suured ja väikesed rätikud kahele. Erinevalt teistest pakettidest on saunad olemas dušš.

Mullivann teeb eriliseks tema mugavad istekohad ja masseerivad mullid. Mullivann on samuti elektriküttega ja see loob võimaluse nautida kümblustünni kasvõi kogu öö. Külastaja vaevaks jääb ainult kümblustünni sisse sulpsata ja mõnuleda. Mullivannis on mullid ning valgustus ainult ühe nupuvajutuse kaugusel.

Püramiidi teeb eriliseks tema voodilahendus. Voodeid saab kokku ja lahku liigutada (ratastel liikuv) ning lihtsa vaevaga omavahel lukustada. Voodite liigutamine annab võimaluse muuta püramiid avaramaks ning hommikul saab mõnusalt ennast sirutada. Kahe voodi vahelt tuleb seinast välja laud ja laua taga on omakorda panipaik nõude jaoks.  Tänu sellele saab püramiidis sees laua taga kenasti süüa.
Püramiidi kaunistab seest LED valgusriba, mis annab võimaluse igal külastajal endale meelepärane valgus ise valida. Talvel aitab energiapüramiidi soojana hoida õhksoojuspump, suvel aga aitab see mõnusalt ruumi jahutada. Õhksoojuspumba temperatuuri saab puldi abil ise reguleerida. 

Püramiidis on olemas pisike külmik, veekeedukann, vesi, taldrikud, kausid, kruusid ja klaasid, kahvlid-noad lusikad, lõikelaud, kohv, suhkur, tee, grillimseks rest/vardad.

Kohe püramiidi kõrval asub grillnurk ja mõne sammu kaugusel on moodne välikäimla. Nimelt see põrandasoojendusega!

Kuldpaketti iseloomustavad sõnad: luksuslik, moderne, hubane, eraldatud, kompaktne, romantiline, rahulik ja vaikne.

Parima ja sügavaima une tagavad meie sõbrad Napsie madrats, ookeani sarja tekk ja padi

Napsie Ookeani sari on ookeanist korjatud ja taastöödeldud plastpudelitest tehtud teki ja padja sisu

Detailid

Maksumus: 225 öö

Saadavus

Kontrolli saadavust

Nõutud väljad on märgistatud *.Reserve of 1 available accommodations.

KULDPAKETT on saadaval valitud päevadel.

Maksumus: