KULDPAKETT

Kuldpakett sisaldab ööbimist kahele klaasmajas koos sauna ja mullivanniga.
Saabumine on alates kell 16:00 ja lahkumine on järgmisel päeval hiljemalt kell 12:00.

Kuldpaketi ööbimise teeb eriliseks selle unikaalne voodilahendus. Voodeid saab kokku ja lahku liigutada (ratastel liikuv) ning lihtsa vaevaga omavahel lukustada. Voodite liigutamine annab võimaluse muuta püramiid avaramaks ning hommikul saab mõnusalt ennast sirutada. Kahe voodi vahelt tuleb seinast välja laud ja laua taga on omakorda panipaik nõude jaoks. Tänu sellele saab püramiidis sees laua taga kenasti süüa. Püramiidi kaunistab seest LED valgusriba, mis annab võimaluse igal külastajal endale meelepärane valgus ise valida. Talvel aitab energiapüramiidi soojana hoida õhksoojuspump, suvel aga aitab see mõnusalt ruumi jahutada. Õhksoojuspumba temperatuuri saab puldi abil ise reguleerida. 
Püramiidis on olemas pisike külmik, veekeedukann, vesi, taldrikud, kausid, kruusid ja klaasid, kahvlid-noad lusikad, lõikelaud, kohv, suhkur, tee.

Kuldpaketi saunamaja on meie enda disainitud ja ehitatud. See on elektriküttega ning mõeldud külastajatele kasutamiseks kogu siin oleku aja. Saun on kompaktne aga mugav kahele inimesele kasutamiseks. Saunamaja teeb eriliseks tema suur maast-laeni aknavaade loodusesse ning LED tuledest “tähistaevas”. Olemas on ees-, pesu- ja leiliruum. Olemas ka loodusliku koostisainega pesemisvahendid ning eri suuruses rätikud kahele. Erinevalt teistest pakettidest on selles saunas olemas tänapäevane dušš.

Kuldpaketi välimullivann teeb eriliseks tema mugavad istekohad ja masseerivad mullid. Mullivann on samuti elektriküttega ja see loob võimaluse nautida mullivanni kasvõi kogu öö. Külastaja vaevaks jääb ainult mullivanni sisse sulpsata ja mõnuleda. Mullivannis on mullid ning valgustus ainult ühe nupuvajutuse kaugusel.

Kohe püramiidi kõrval asub grillnurk, kus on laud, toolid, grillrest ja vardad. Mõne sammu kaugusel asub moodne välikäimla, kust avaneb aknavaade loodusesse.

Pakume võimalust tasuda pakettide eest kuni kolmes osamakses, ühtegi lisatasu sellele ei kaasne. Samuti on võimalus ajastada tasumist endale sobivamale kuupäevale.
Enne broneerimist soovitame üle vaadata korduma kippuvad küsimused ning kodukord, et vältida võimalikke ebameeldivusi või pahameelt.

Oleme koostanud listi paikadest ja kohtadest, mida Võrumaal veel pakkuda on. Samuti oleme koostanud nimekirja asjades, mis kohapeal olemas on või mida soovitame endal kaasa võtta. Listidega saad tutvust teha SIIN

Detailid

Maksumus: 190 öö

Saadavus

Kontrolli saadavust

Nõutud väljad on märgistatud *.Reserve of 1 available accommodations.

KULDPAKETT on saadaval valitud päevadel.

Maksumus: