Majutus Võrumaal

Sobiva majutuse leidmine paaridele või väiksemale seltskonnale Võrumaal võib olla üsnagi keeruline katsumus – enamasti tullakse Lõuna-Eestisse suurema seltskonnaga või tehakse kogu perega pikem ringreis. Seltskonnaga on odavam pikk reis ette võtta ja omavahel kulusid katta. Seetõttu keskenduti varasematel aastatel Lõuna-Eestis rohkem ka seltskondade majutamisele, kuid pärast ülemaailmset haigustpuhangut on vaikselt majutusasutused liigutud ka privaatsemale majutuse võimaluse pakkumisele. Teine põhjus, mis teeb majutuse leidmise Lõuna-Eestis raskemaks – suviti kipuvad kuupäevad väga kiiresti ööbimiskohtades täituma ning spontaanne reis Lõuna-Eestisse tuleb asendada pika planeerimise ja korraliku eeltööga. Aga kuhu siis minna Lõuna-Eestis ööbima, kui on soov tulla kahekesi privaatselt puhkama ja Eestit avastama?

Elamusmajutus klaasmajades

Mäe-Kolga talu on eriline ööbimiskoht Eestis, mis pakub elamusmajutust klaasist energiapüramiidides, mille juurde kuuluvad lisaks ka privaatsed saunamajad ja kümblustünnid. Püramiide on talus kokku kolm ning iga püramiidi juurde kuulub oma kümblustünn ja saun. Moodustades komplektidena kokku kolm eraldiseisvat paketti: Romantikapakett, Energiapakett ja Kuldpakett.

Kas teadsid, et puhkaeestis.ee andmetel on Mäe-Kolga talu energiapüramiidid vallutnud juba aastaid Võrumaa majutusasutuste seas esimese koha? Selline tiitel iseloomustab hästi seda, kuidas privaatne majutus kahele on väga populaarne ka Lõuna-Eesti puhkajate seas.

Unikaalne asukoht Lõuna-Eestis

Mäe-Kolga talu asub Eesti kõige lõunapoolseima punkti läheduses, see on nii eraldatud paigas, et siia kanti on peaaegu võimatu kogemata ära eksida! Energiapüramiide ümbritseb kaunis Võrumaa loodus: ürgmetsad, hooldatud põllud ning looduskaunis jõgi, mis voolab kõigi kolme püramiidi ees olevast orust läbi.
Ümbritsev vaikne keskkond meelitab ligi metsloomi keda muidu inimesed pole harjunud igapäevaselt nägema. Näiteks jões tegutsevad aktiivselt saarmad, talu hoovil käivad öösiti asjatamas mägrad, püramiidi ümbruses luusiva ringi julged rebased ja aeg-ajalt hüppavad ringi ka jänesed ning eemal põllul võid tihti märgata metssigu või kitsi.

Erilised kuupäevad täituvad kiiresti

Aastate pikkune kogemus on näidanud, et kõige tahetum periood on loomulikult Eesti suvi ning erilise kiirusega lähevad peamiselt küll laupäevad, kuid populaarsuselt teisel kohal on reedesed kuupäevad. Aasta peale on ka teisi vägagi populaarseid kuupäevasid nagu näiteks sõbrapäev, naistepäev, jaanipäev, meestepäev, jõulud ja aastavahetus. Need on tavaliselt päevad mida kõige rohkem tähistatakse ning mille jaoks otsitakse pidevalt uusi ja põnevaid seiklusi või kaaslase üllatamise viise. Kui on kindel soov suvel, laupäeval või mõnel muul tähtsamal kuupäeval energiapüramiidi tähistama tulla, siis tasub kuupäev juba varakult ära broneerida. Nii saad olla kindel, et soovitud kuupäeval on eriline ööbimiskoht Sulle olemas!

Broneeri sobiv kuupäev ja pakett mugavalt läbi meie kodulehe ning kohtume juba peagi Mäe-Kolga talus!

Majutus Võrumaal, majutus Lõuna-Eestis, elamusmajutus, elamusööbimine, klaasmaja, peegelmaja